Paskelbta Pakomentuoti

Automatikos pasirinkimas, montavimas ir priedai

Automatika, pagrindinė sudedamoji automatinių kiemo vartų dalis, kuri vartus iš rankomis stumdomų ar varstomų vartų juos paverčia automatiniais kiemo vartais. Šiais, moderniais laikais, retai išgirsi prašymų pagaminti kiemo vartus be automatikos. Kas reikalinga norint sėkmingai įrengti automatinius kiemo vartus? Iš ko susideda automatikos komplektas? Kaip atrodo automatikos montavimas? Mes siūlome, montuojame ir papasakosime apie patikimą BFT italų gamintojo įrangą.

Stumdomų – gembinių kiemo vartų automatiką

Minimalus stumdomų kiemo vartų (gembinių kiemo vartų) automatikos komplektą sudaro pati automatika – pavara ir du valdymo pulteliai. Papildomai prie automatikos galima komplektuoti:
Oranžinės spalvos BFT įspėjamąjį švyturėlį;
Fotoelementai (kliūties davikliai). Pasirinktiniai gali būti su integruotais LED švyturėliais arba paprastas variantas be švyturėlių;
Kodinė BFT klaviatūra;
Mygtukas vartų atidarymui;
Automatikos valdymą telefonu,
Papildomų pultelių.

Varstomų kiemo vartų automatika

Taip pat kaip ir stumdomų kiemo vartų minimalus automatikos komplektas susidaro iš pavaros ir dviejų valdymo pultelių. Priklausomai nuo vartų, jei viena varčia – viena pavara, jei varčios dvi – dvi pavaros. Prie pavarų komplektuojasi ir valdymo blokas. Prie varstomų vartų automatikos galite komplektuotis ir priedus:
Oranžinės spalvos BFT įspėjamąjį švyturėlį;
Fotoelementai (kliūties davikliai). Pasirinktiniai gali būti su integruotais LED švyturėliais arba paprastas variantas be švyturėlių;
Kodinė BFT klaviatūra;
Mygtukas vartų atidarymui;
Automatikos valdymą telefonu;
Papildomų pultelių.

Montavimas, pajungimas, instaliaciniai kabeliai

Svarbus momentas yra teisingas instaliacinių kabelių pasirinkimas ir paruošimas tinkamam automatikos montavimui. Nesvarbu ar įsirenginėjate stumdomus ar varstomus kiemo vartus, prieš vartų įrengimą nuspręskite kokius priedus komplektuosite prie automatikos, tam, kad meistrai galėtu pravedžioti tinkamoje vietoje ir tinkamus kabelius. Ne retai padaroma klaida, kai subetonuojami vartų stulpai, išbetonuojama banketė vartams įrengti, išklojamos trinkelės, bet nepravedžiojami tinkami kabeliai. Dėl to atsiranda papildomų darbų, kurie kainuoja ir papildomas išlaidas. Geriausia, kad vartų įrengimą nuo pirmo iki paskutinio žingsnio atliktu tas pats meistras, įmonė, tam, kad išvengti nesusipratimų ir gauti ne tokį rezultatą kokio tikėjotės.

Kalbant apie stumdomų vartų automatiką, montavimas vyksta pavarą priankeriuojant prie vartų pado – banketės. Visi instaliaciniai kabeliai pravedami į pavarą pro apačioje esančia kabeliams skirtą angą. Prie vartų tvirtinamas krumpliastiebis arba sureguliuojamas jau iš anksto privirintas krumpliastiebis. Jei automatika komplektuojama su foto davikliais, jie tvirtinami prie vartų stulpų, kolonų, taip, kad „žiūrėtu” vienas į kitą.

Varstomų vartų automatikos viena pavaros dalis tvirtinama prie vartų stulpo, kolonos. Kita dalis tvirtinama prie vartų. Prieš tvirtinimą reikia pasirinkti tinkamus vartų atsivėrimo kampus, pasiruošti tvirtinimo laikiklius. Prisitvirtinus atliekamos reguliavimo procedūros, parenkami tinkami nustatymai valdymo bloke. Jei reikia prijungiami papildomi automatikos priedai.

Metfab.lt – atliekame automatinių kiemo vartų gamybos ir automatikos montavimo paslaugas

Jei jums reikia kokybiškų automatinių kiemo vartų įrengimo paslaugų, su visomis garantijomis, garantiniu ir po garantiniu aptarnavimu – kreipkitės į mus. Automatinių vartų gamybos ir automatikos montavimo paslaugas atliekame Šiaulių apskrityje ir visoje Lietuvoje. Susiekti galite +37067070891
Taip pat mūsų elektroninėje parduotuvėje galite įsigyti ir kokybiškos įrangos jūsų vartams: Vartų automatika

Automatiniai kiemo vartai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *