Paskelbta Pakomentuoti

Stumdomų kiemo vartų gamyba Šiauliuose, montavimas visoje Lietuvoje

Automatiniai stumdomi kiemo vartai – vienas iš populiariausių kiemo vartų sprendimų. Vartų konstrukcija pagaminta iš stačiakampių profilių, dažniausiai iš 60×40. Vartų apačioje privirinama 70×70 gembė, krumpliastiebis automatikai, palaikomasis bėgelis – viršuje. Visos medžiagos gamyboje naudojamos cinkuotos, tam, kad gaminį apsaugoti nuo korozijos. Stumdomų vartų – arba dar vadinamų gembinių vartų rėmai dažomi milteliniu būdu norima spalva, pasirinkta iš RAL spalvų paletės. Populiariausios spalvos RAL8017 (ruda), RAL8019 (pilkai ruda), 7016 (pilka antracitas).

Mūsų pagamintas automatinių stumdomų vartų rėmas bus pritaikytas jau jūsų esamos arba planuojamos tvoros užpildo tvirtinimui. Kadangi gaminame pagal individualius užsakymus vartų aukštis ir plotis nėra svarbu – suprojektuosime, pagaminsime ir sumontuosime reikiamų matmenų kiemo vartus.

Prie vartų komplektuojama patikimo italų gamintojo BFT automatika. Su automatika pajungiami ir foto elementai, pageidaujant oranžinis švyturėlis. Distancinio valdymo pultelių kiekis neribojamas. Galima pajungti ir WIFI valdymą, kad vartus galėtu atverti per išmaniąją programėlę.

Automatinių stumdomų ir varstomų kiemo vartų gamyba – +37067070891

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *