Paskelbta Pakomentuoti

Adreso lentelės – lentelių su gatvės pavadinimu ir namo numeriu gamyba

Gaminame įvairių stilių, dydžių, raštų lenteles su pageidaujamu adresu. Šis produktas dažniausiai pas mus gaminamas iš 3mm plieno. Gamybos procesas prasideda, kai klientas išsirenka iš jau mūsų pateiktų adreso lentelių šablonų, kuris tiktu ir derintųsi prie namo, tvoros ar kitų elementų. Išsirinkti ir užsisakyti galima čia. Jei jūs turite savo įdėjų ir norite unikalaus gaminio galime pagaminti ir jūsų sugalvota variantą. Kontaktai čia.

Kompiuterine programa šablonas perdaromas su kliento pateiktą informacija – šablonas suderinamas su nurodytu gatvės pavadinimu, numeriu, priderinami kiti elementai. Šablonas koreguojamas taip, kad gatvės adreso lentelė ir numeris būtu lengvai išskaitomi ir matomi iš didesnio atstumo.

Kai šablonas paruoštas, kita kompiuterine programa paruošiamas failas cnc pjovimo staklėms ir siunčiamas į gamyba. Gamyboje paruošiamos reikiamos medžiagos – šiuo atveju 3mm plieno lakštas, suderinamos staklės, paleidžiamas pjovimo procesas. Visas gatvės adreso lentelės gamybos procesas prižiūrimas operatoriaus. Pats pjovimas, priklausomai nuo adreso lentelės dydžio ir sudėtingumo, gali užtrukti iki kelių minučių.

Dažymas. Darymai adreso lentelės užsakymą, pasirenkate norimą spalvą. Po išpjovimo kiekvienas ruošinys turi būti apšveičiamas, pašalinami šlakai likę iš po cnc plazminio pjovimo staklių ir kruopščiai nuvaloma. Adreso lentelė gruntuojama milteliniu būdu ir dažoma taip pat milteliniu būdu pasirikta spalva.

Įvykdžius visus šiuos procesus turime sėkmingai pagaminta gatvės adreso lentelę, kuria belieka supakuoti ir perduoti kurjeriui, kuris greičiausiai jau kitą dieną gaminį pristatys užsakovui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *